Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Infrastruktura Rrugore

Një tjetër investim ka filluar në njësinë administrative Kurjan, fshati Ngjeqar. ☑️
Ka nisur rikonstruksioni i rrugës së Ngjeqarit, një investim me të ardhurat e bashkisë Roskovec. Jemi ende ne fazën e parë dhe larg qëllimit përfundimtar, por jo për shumë kohë.
Transformim rrënjësor në infrastrukturë me standarte urbane
#Infrastruktura_Rrugore
#Bashkia_Roskovec
[lsvr_gallery images=”5198,5199,5200,5201,5202″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x