Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Gëzuar Pavarësinë Shqipëri!

Sot, më shumë se kurrë krenarë dhe patriot për vendin tonë. Bashkia Roskovec uron gjithë shqiptarët kudo që jetojnë : Gëzuar 105 vjetorin e Pavarësisë Kombëtare!
#GëzuarPavarësinëShqipëri 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x