Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Gëzuar Festën e Çlirimit!

Gëzuar Festën e Çlirimit!🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Nderime dhe gjithmonë mirënjohës për ata të cilët sakrifikuan jetën e tyre për një Shqipëri të lirë.
Lavdi Dëshmorëve të Atdheut!
#Kujtojmë_të_shkuarën
#Gëzuar_73_vjetorin_e_Çlirimit

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x