Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Festa e ullirit

Super atmosferë në “Festën e Ullirit” sot në Luar.🙏
➡️ Traditë, muzikë , panair me produkte artizanale dhe lokale , me miq të mirë dhe të ftuar nën një panoramë natyrore që të mbush shpirtin
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x