Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

DREJT PERFUNDIMIT KOPSHTI NE ROSKOVEC

Shumë shpejt pritet të përfundoj kopshti më i ri në Roskovec. Edhe pak kohë dhe ky kopsht do të mbushet me jetë nga zërat dhe të qeshurat e fëmijëve. Punimet nuk kanë ndalur që nga dita e parë dhe do të vazhdojnë intesivisht që vogëlushët të kenë sa më shpejt një kopsht me kushte dhe parametra europian.
[lsvr_gallery images=”4017,4018,4019″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x