Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dokumenti i rishikimit të pjesshëm të Planit të Përgjithshëm Vendor (PPV) të Bashkisë Roskovec dhe Miratimi i Prefekturës.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x