Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dhurimi vullnetar i gjakut.

Falenderojmë punonjësit dhe qytetarët që iu bashkuan fushatës vullnetare të dhurimit të gjakut🩸, duke treguar vlerat më të larta të qytetarisë dhe të humanizmit .
🩸“Nga Unë tek Ti, një dhuratë për jetën”.
#njësiaeintegrimitRoskovec
#kryqiikuqfier
#ArbërArapi
#dhurogjakshpetonjejetè
[lsvr_gallery images=”12878,12879,12880,12881,12882,12883″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

Kurumsal profesyonel Ankara ev taşıma şirketi ile sigorta sözleşmeli taşının. Türkiyem evden eve nakliyat şirketi Türkiye’de Ankara’da çayyolu evden eve nakliyat, yenimahalle evden eve nakliyat, etimesgut evden eve nakliyat ve keçiören evden eve nakliyat ilçeleri başta olmak üzere tüm bölgelerde ev ofis taşıma hizmeti sunar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x