Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dëgjesa publike “Studimi i fizibilitetit për stacion transferimi te mbetjeve urbane, Bashkia Roskovec” – “Plani i menaxhimit të integruar të mbetjeve të ngurta urbane“

Nga dëgjesa publike, zhvilluar në ambientet e Pallatit të Kulturës, gjatë të cilës u trajtuan temat si më poshtë:
– [lsvr_gallery images=”11759,11760,11761,11762″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”] Parimi i punës sonë është komunikimi i vazhdueshëm me qytetarët dhe transparenca ndaj tyre.
#Gjithëpërfshirje
#Transparencë
#QeverisjeDemoktratike
#BashkiaRoskovec

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x