Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

BËHUNI PJESË E VENDIMMARRJES PUBLIKE DUKE VIZITUAR FAQEN TONË TË WEB

Bëhuni pjesë e vendimmarrjes publike duke vizituar faqen tonë të web, ku do gjeni informacione për Këshillin Bashkiak Roskovec dhe instrumentet që mundësojnë qytetarët të ndërveprojnë me Këshillin.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x