Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

1 Tetori- “Dita ndërkombëtare e të moshuarëve”

Me besimin se një qytet është i mirë kur ka harmoni ndërmjet brezave, urojmë sot më 1 Tetor Ditën Botërore të të Moshuarve.
Sot në këtë ditë të veçantë Kryetarja e Bashkisë Znj. Majlinda Bufi dhuroi çanta të lëvizshme së bashku me ushqime për moshat e treta.
Në fjalën e saj Znj. Bufi theksoi mirënjohjen dhe vlerësimin për kontributin e tyre në jetën qytetare.🙏
Gjatë kësaj periudhe të vështirë pandemie, jemi angazhuar maksimalisht, që ky brez kaq i dashur për të gjithë ne të ketë përkujdesjen e duhur dhe vëmendjen që ata meritojnë. Gjithashtu Znj. Bufi shprehu se shumë shpejt të moshuarit do të kenë një mjedis të dedikuar për të kaluar këndshëm në shoqërinë e njëri-tjetrit.😊
#BashkiaRoskovec
#nembeshtetjetetemoshuarve[lsvr_gallery images=”11740,11741,11742″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x